#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Суспільство

За два тижні в Київській області виявили понад тисячу порушників карантину

12.11.2021 1

З 30 жовтня мобільні групи виявили 1216 порушників вимог «червоної» зони карантинних обмежень.

Фото: Нацполіція

Як розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, попри високу смертність від коронавірусу, в області ще залишаються люди, які ігнорують свою безпеку та безпеку інших, повідомляє пресслужба ОДА.

З 30 жовтня мобільні групи до яких входять представники Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевої влади, здійснили 1432 перевірки суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування.

У підсумку, усього лише за два тижні порушників карантину правоохоронці виявили понад тисячу. Усіх їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, з 13 листопада у Київській області користуватися  приміськими електропоїздами зможуть лише пасажири, які мають сертифікат вакцинації від коронавірусу, або довідку про негативний результат тесту на Covid-19.

Щодо ситуації із розповсюдженням коронавірусу в Україні, "Погляд" вже повідомляв, що очільник МОЗ привів приголомшливу статистику захворюваності на COVID-19, а президент звернувся до громадян з закликом вакцинуватися.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.