#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

За добу на Київщині світло повернули 1 657 родинам

11.05.2022
Без світла все ще залишаються 5,5 тисяч домогосподарств у 10 населених пунктах.

За добу на Київщині світло повернули 1 657 родинам - зображення
Фото: КОДА

За минулу добу, 10 травня, на Київщині світло повернули 1 657 родинам. Повністю відновили електропостачання  села Калинове та Слобода-Кухарська Вишгородського району. Також частково відновили електропостачання у  селах Кухарі та Тетерівське. У Бучанському районі частково заживили Гостомель, Горенку, Ірпінь, Бучу, повідомляють в пресслужбі КОДА.

Наразі, на жаль, без світла все ще залишаються 5,5 тисяч домогосподарств у 10 населених пунктах. Проте сьогодні, 11 травня, енергетики продовжать роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, зокрема за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. До слова, нещодавно стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.