За день бориспільські патрульні виявили двох водіїв з підробленими документами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90790371_1712228682284051_7895557952126320640_n.jpg)
Перший інцидент стався на вулиці Котовського близько 15-ї години. Охоронці порядку зупинили 29-річного водія Citroen Picasso, який надав документи з ознаками підробки. Перевіривши по базах даних, інспектори встановили, що серія та номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не сходиться з базами даних. Окрім того, на документі поліцейські виявили злиття символів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90720659_1712228798950706_771404215447715840_n.jpg)
Другий випадок трапився ввечері на центральній вулиці міста Бориспіль — Київський Шлях. Інспектори зупинили Opel Vectra, який підпадав під орієнтування. 29-річний водій надав патрульним сумнівні документи на авто. Під час перевірки реєстраційних документів на легковик охоронці порядку з’ясували, що за цим номером значиться інше авто марки Passat. А на додачу інспектори встановили, що цей Opel не зареєстрований на території України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90922692_1712228742284045_6557719937715011584_n.jpg)
В усіх випадках для встановлення обставин та документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції.