#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Культура
Київщина-суспільство

З видавництва "Наш формат" звільнився весь топменеджмент

28.05.2020 Кочкина Марина 0

З посади пішла головна редакторка Ольга Дубчак, а також директорка, маркетингова директорка, арт-директорка, завідувачка редакції та "сммниця".

Про зміни у кадровому складі видавництва повідомляє Українська правда.

Про своє звільнення Ольга Дубчак розповіла на сторінці у Facebook. Колишня очільниця зазначила, що поштовхом для звільнення команди стала публікація видавництвом книги російської науковці Анни (Анчі) Баранової "Коронавірус. Інструкція з виживання".

"Особисто я чесно написала власникові компанії, що питання будь-якого зв'язку з росіянами — для мене межа між добром і злом. Були наведені аргументи..., чому цю книжку не варто брати в роботу, були запропоновані варіанти з інших країн. Але... книжка готова, а українці традиційно виправдали любов до хорошого старшого брата, тож усе нормально", – розповідає Дубчак. 

https://www.facebook.com/olga.dubchak.5/posts/3443011632378890

На сайті видавництва уже можна придбати електронну версію книги. 

За словами Ольги Дубчак, ключовою причиною звільнення стала не сама публікація книги, а "приниження, образи і знецінення" команди. 

"Раптом виявилося, що команда — непрофесійний літературний гурток, ні на що не здатний і некомпетентний... Що власникові не можна говорити "я не згодний / я не підтримую вашу думку", бо за це ти ризикуєш наразитися на гноблення. Ось саме про це я мовчати не хочу, бо мовчати про приниження на роботі в ХХІ столітті — це те саме, що мовчати про домашнє насильство", – розповідає екс-редакторка видавництва. 

Зокрема колишня главред пригадала, як засновник видавництва Владислав Кириченко називав підлеглих "індиками".

"Шановні пташенята, при всій повазі, не ви збудували цю ферму, не Ви оплатили комфортне перебування в її стінах та можливість особистісного щоденного зростання. Тож будьте чемними, наразі є попит і на чотирьохкілограмових індиків, до осені можна не дожити", – зазначається у пості Кириченка за 21 травня. 

Власник видавництва Владислав Кириченко відреагував на ситуацію зі звільненнями, зауваживши, що вважає її нормальною. Крім того, засновник розповів, під чиїм керівництвом видавництво продовжить свою діяльність. 

"...На мою думку, абсолютно нормально і природньо, коли під час перезапуску бізнесу одні люди йдуть з компанії, а інші приходять. Я щиро вдячним всім, без винятку, хто був причетним до карколомного успіху нашого видавництва. Але: Наш Формат 3.0 – це суттєво більше, ніж видавництво, і у нас дуже амбітні плани. Сподіваюся, що нова, дійсно зіркова команда професіоналів під керівництвом Оксани Булави виправдає мою довіру і реалізує мої мрії", – наголосив Кириченко. 

https://www.facebook.com/NashFormat/posts/3112880905417375