#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Київ

З понеділка смог у Києві почне зменшуватись

19.04.2020 Надiя Проценко 0

Радіаційний фон у зоні відчуження, Києві та області наразі в межах норми й не перевищує фонових значень, а забруднення повітря у столиці не пов’язане з пожежами в Чорнобильській зоні. Про це голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін 18 квітня прозвітував на нараді президенту України Володимиру Зеленському.

Смог у Києві почне спадати вже з понеділка, 20 квітня. За словами очільника ДСНС, на початку наступного тижня вітер змінить напрямок на північний, тож очікується зменшення впливу займань та забруднення повітря в столиці.

Оскільки найближчим часом опадів не передбачається, ДСНС створила резерв сил на випадок ускладнень. Головне, що загрози об'єктам критичної інфраструктури зони відчуження, таким як «Укриття», сховище радіаційних відходів тощо, немає.

На Житомирщині ж продовжує горіти лісова підстилка, залишки деревини та очерет.

Володимир Зеленський наголосив, що, як і раніше, триматиме ситуацію з пожежами на контролі та дав розпорядження стежити, чи потребує хтось допомоги або евакуації у зоні пожеж.