#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Повітря

З Київщини сніг «піде» на Південь, проте в області буде холодно, хоча й без опадів

28.03.2019 Бобрик Юлія 0

Холоднеча покине Київську область, хоча й не так швидко як раніше обіцяли синоптики.

Нагадаємо, в четвер на Київщину повернулася зима, проте синоптики запевняли, що з четверга погода почне вирівнюватися і вже кінець тижня засяє в Україні сонцем.

Що ж до останнього – прогноз залишається незмінним, як підтвердження карта прогнозу температури повітря на вихідний, на неділю, коли в Україні має потеплішати до +12+18 градусів.

 «У Києві 28 березня без опадів та холодно. Вночі 0-3 градуси морозу, вдень за рахунок сонячних прояснень потепліє до +5+8 градусів», – пише у своєму дописі головний синоптик в Opogode Наталка Діденко. – «З п`ятниці почне теплішати і вже у суботу та у день виборів, 31 березня, для українців буде чудова погода – сонячна та тепла», – додає синоптик.

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 28 березня на Київщині температура повітря вночі -2..-4°С, вдень 5..7°С, вітер північний 7-12 м/с, вночі та вдень без опадів.

Як повідомляли в ІА «Погляд», на заміну снігу вже цими вихідними на Київщину прийде справжня весна.