#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

З 15 грудня в Україні запровадять електронну чергу для перетину кордону (ВІДЕО)

09.12.2021 0
Модернізація процедури перетину кордону через пункти пропуску дозволить скоротити черги з вантажівок та покращити транспортний потенціал країни.

На засіданні уряду 9 грудня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна має значний транспортний потенціал, проте потребує модернізації пунктів пропуску та процедури їх перетину, зокрема, вантажівками.

"Перепоною стають наші пункти пропуску на кордоні, де вантажівки можуть стояти в чергах до двох тижнів", – зауважив прем'єр.

Він анонсував запровадження нової системи електронної черги вже з 15 грудня. До того ж Україна відкриє нові пункти пропуску на кордоні.

"У цьому році був прийнятий план модернізації пунктів пропуску, в рамках якого відбудеться модернізація 20 пунктів та будівництво 12 нових КПП через кордон. Загальний обсяг програми майже 10 млрд гривень на три роки" – пояснив Шмигаль.

Щодо електронної черги, прем'єр переконаний, що нововведення дозволить її користувачам швидко проходити оформлення, а транспортним засобам не простоювати декілька днів у черзі, що зменшить видатки для бізнесу.

Тож, передбачається, що водії зможуть бронювати вільний час на проходження кордону у спеціальній системі. Також безпосередньо на КПП буде створено комфортні зони очікування для водіїв.

"Ми затвердили старт такого проєкту, який дозволить швидко проходити оформлення на кордоні, а транспортним засобам — не простоювати по декілька днів. Запровадження "Електронної черги" покращить імідж нашої держави та інвестиційний клімат" – резюмував Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в українських школах з'являться електронні щоденники учнів, а також електронні журнали для педагогів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.