Новини
Україна-суспільство

З 1 жовтня в Україні запрацювала гаряча лінія уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти

Оператори надаватимуть інформацію щодо роботи Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

З 1 жовтня в Україні запрацювала гаряча лінія уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти - зображення

Міністерство внутрішніх справ стає головним органом у координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Тому з 1 жовтня МВС запускає Гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Номер гарячої лінії — 0800103333.

Про це повідомляє МВС у Telegram.

«Оператори надаватимуть інформацію щодо роботи Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Також консультуватимуть родичів зниклих безвісти та формуватимуть анкети до Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин», —

зазначають у міністерстві.

Станом на сьогодні в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин міститься 9692 записи. МВС видало 9538 витягів.

«Спільними зусиллями робитимемо все можливе для того, щоб сприяти розшуку кожного українця. Кожного, хто зник внаслідок російської агресії!» —

наголосили у МВС.

Також, з 2 травня, в Україні запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти, куди вносять дані про зниклих. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції. Як зазначається, також до реєстру буде внесено інформацію про наявність чи відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими, а також інші дані, які сприятимуть розшуку особи.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.