З 1 січня Україна закрила суднам з РФ доступ до своїх внутрішніх річкових вод
![З 1 січня Україна закрила суднам з РФ доступ до своїх внутрішніх річкових вод З 1 січня Україна закрила суднам з РФ доступ до своїх внутрішніх річкових вод - зображення](/storage/resized/lg/news/9540cc0c-ecda-45e6-82e4-3bafa8c1ecc8/146943-1_large.jpg)
З 1 січня 2022 року, згідно з законом “Про внутрішній річковий транспорт”, який оприлюднено на офіційному сайт Верховної Ради, Україна закрила російським суднам доступ до своїх внутрішніх річкових вод.
Так, заборонено доступ суднам під прапором держави-агресора, які перевозять пасажирів і вантаж між річковими портами. Також забороняються каботажні рейси суден під російським прапором.
Зокрема, заборонено реєстрацію російських плавальних засобів у Державному судновому реєстрі України. Згідно з документом, до внутрішніх вод країни належать такі річки, як Дністер, Дунай та Дніпро.
Нагадаємо, Росія продовжує нарощувати військовий потенціал на окупованому Кримському півострові. У 2022 році кілька десантно-штурмових та артилерійських підрозділів переозброять на сучасну техніку.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.