Новини
Буча
Культура

Юні пісочні аніматори з Бучі перемогли на міжнародному конкурсі

21.02.2022
Дівчати здобули найвищу нагороду – гран-прі.

Юні пісочні аніматори з Бучі перемогли на міжнародному конкурсі - зображення

Вихованки зразкової студії пісочної анімації Sand play Центрального будинку культури м. Буча перемогли на Міжнародному конкурсі Love star. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.

Юні пісочні аніматорки Катерина Вигівська та Маргарита Морева здобули на конкурсі найвищу нагороду – гран-прі.

Готував дівчат до конкурсу керівник зразкової студії пісочної анімації Sand play Олександр Рощупкин.

До слова, вихованці студії не вперше стають переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Зокрема, кілька років тому Sand play виборов два перші місця на пятому міжнародному конкурсі "Звездни мостове", який відбувся в Болгарії. Також бучанські пісочні аніматори були перші на всеукраїнському конкурсі "Вернісажі талантів".

Нагадаємо, юна акробатка з Бучанщини здобула три золоті медалі на міжнародних змаганнях. А юна фехтувальниця з Ірпеня стала переможницею Національної дитячої ліги. Марія Колеснікова виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.