#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Якщо учитель захворів на COVID-19

01.09.2020 Косянчук Інна 0

МОН роз’яснив алгоритм дій у випадку захворювання працівників закладу освіти на коронавірус.

Фото з сайту osvita.ua

Неприємні коронавірусні сюрпризи у закладах освіти вже почалися. Як повідомляв «Погляд», напередодні першого вересня у двох вчителів Київського НВК № 240 «Соціум» виявили коронавірус. То ж школа, хоч і не знаходиться у «червоній» зоні, розпочала навчальний рік у дистанційному форматі.

Хочеться сподіватися на те, що цей випадок так і залишиться у розряді винятків, і все ж треба бут готовим до різних ситуацій.

МОН оприлюднив рекомендований алгоритм, за яким варто діяти, якщо на COVID-19 захворів учитель або працівник закладу освіти.

Зокрема, як зазначає МОН, якщо температура або ознаки гострого респіраторного захворювання з’явились у працівника закладу освіти під час роботи, йому необхідно невідкладно залишити школу і звернутись до закладу охорони здоров’я за медичною допомогою.

«У приміщенні, де знаходився хворий вчитель, слід провести провітрювання та дезінфекцію поза графіком», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, працівники школи, які контактували з хворим, не виходять на роботу, а також невідкладно звертаються за медичною допомогою. 

 «Погляд» інформував також, що міністерство оприлюднило алгоритм дій при ознаках гострого респіраторного захворювання в учнів.