#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Як учням вступати до університетів, якщо вони не мають ID-паспорту

13.03.2021 Оксана Кириленко 0

Між МОН та Державною міграційною службою України досягнуто згоди щодо можливості прийому абітурієнтів до вишу без ID-паспорту.

Фото з відкритих джерел

Про це повідомили у МОН.

Громадяни мають надавати свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України, що надається особі у відповідь на її звернення.

Отже, для вступу у 2021 році громадяни, які відмовились отримувати паспорт у формі ID-картки, подають особисто:

  • свідоцтво про народження;
  • лист територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України;
  • заяву на ім’я керівника закладу освіти.

Як повідомляв «Погляд», стала відома кількість бажаючих складати ЗНО-2021.

Також «Погляд» інформував про основні етапи ЗНО-2021 і про графік складання тестів.

Також  президент Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає стипендії  найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також премії переможцям всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.