Як святкуватимуть Великдень на карантині у Бучі та Ірпені?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Screenshot_20200409-165153_Facebook.jpg)
Сьогодні, 9 квітня, відбулися зустрічі представників Бучанської та Ірпінської міських рад зі священиками навколишніх церков.
На них вирішили: освячення пасок не буде, а служби у храмах Бучанської ОТГ та Приірпіння відбудуться без парафіян - для них передбачена онлайн-трансляція служб на кількох телеканалах. При цьому у храмах має бути до 10 осіб (ті, хто проводитимуть служби) - всі у масках.