Як проводять дезінфекцію будинків у Бучі?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/20200407_081040.jpg)
Вчора, 6 квітня, проведено дезінфікаційні обробки місць загального користування у 15 будинках міста Буча на Київщині: Пушкінська, 59-б, в, Києво-Мироцька, 104 а, б, в, Нове шосе 8, 8а, 8б, Сім’ї Забарило 3, Б. Хмельницького 3, 5, 4, І. Руденка, 2, Енергетиків 14, 16. Про це повідомляє Житлово-комунальне господарство Бучанської територіальної громади.
"Просимо звернути увагу, що роботи ведуться на 2 дні випередження планованого графіку. 7 квітня будуть оброблятися будинки: Нове шосе, 13, 15, 17, 11, 11а, 3, 5, 7, Енергетиків 8, 10, 6, 4, 2, Вокзальна 101, Б. Хмельницького, 2. Велике прохання до всіх співвласників: будь ласка, відчиняйте двері під’їздів дезінфекторам, а не просто дивіться через вікно з думками "цікаво, як же вони потраплять у під’їзд?" Надавайте доступ до води!!! Без води неможливо зробити розчин! На один під’їзд потрібно близька 15-20 л води. Ми працюємо заради вас!", - наголошують в установі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/20200407_081956.jpg)