#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
ПроХОРОШЕ
ЛайфХаки

Як пройти професійну перепідготовку за рахунок держави, коли "стукнуло" 45

11.05.2019 Катерина Бенке 0

Фото: stolychno.news

У Державній службі зайнятості пропонують ваучери на підвищення кваліфікації.

Ваучер - спеціальний документ, за яким особа може отрмати безкоштовні перепідготовку, підвищення кваліфікації, отримання наступного освітнього рівня. При цьому особа має право обрати спеціалізацію з переліку, затвердженого Міністерством соціальної політики.

Українці, старші за 45 років, можуть одноразово отримати такий ваучер. Серед умов, необхідних для одержання документу, - страховий стаж від 15 років, наявність професійно-технічної чи вищої освіти, а також відсутність реєстрації у центрі зайнятості як безробітного.

Для отримання документу необхідно прийти до центру зайнятості з паспортом, трудовою книжкою, дипломом та карткою платника податків. Вподовж 8 днів особа отримує ваучер і може укладали договір з навчальним закладом.

Під час навчання необхідно сумлінно слідувати програмі і відвідувати заняття, адже при достроковому припиненні навчання особі має відшкодувати кошти закладу.