#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Як працюватимуть садочки в період карантину

31.08.2020 Косянчук Інна 0

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, яких правил слід дотримуватися в дошкільних закладах.

Фото ІА "Погляд"

Перше вересня – початок навчального року не лише в школах, вишах та інших навчальних закладах. Для дитсадочків – це також своєрідний старт нового «сезону». Оскільки це відбуватися у період карантину, а дорослі до безпеки дошкільнят повинні підходити особливо ретельно, для дитсадків також встановлено низку правил.

Зокрема, для безпечного перебування дітей у дитсадках МОЗ  розробило і затвердило Тимчасові рекомендації щодо організації роботи дошкільних закладів. Про це повідомляється на офіційному сайті МОЗ.

Про які рекомендації йдеться?

“ МОЗ також розробило рекомендації для дошкільних навчальних закладів, щоб і там навчання було  максимально безпечним.  Ці рекомендації вже оприлюднені на сайті міністерства”, – зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше з рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням.

Вони, зокрема, передбачають для працівників закладу перед початком роботи обов’язковий температурний скринінг. Як і для шкіл, встановлені обмеження для батьків дошкільнят: вихователі вранці мають приймати дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі, і так само передавати дітей батькам увечері.

Міністр також звернув увагу на те, що у дошкільних закладах забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, проведення масових заходів та батьківських зборів, до того ж не можна заходити у  приміщення у вуличному взутті. Всі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі. 

Як інформував «Погляд», 31 серпня стало відомо, якими рекомендаціями і застереженнями супроводжуватиметься новий навчальний рік.