#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина-суспільство

Як Київщина поповнює держбюджет

06.05.2020 Косянчук Інна 0

За 4 місяці 2020 року платники податків  Київської області спрямували майже 5 млрд грн бюджету України

Платежі до держбюджету від платників податків Київської області у цьому році становили майже 5 мільярдів гривень. Це на 17% або 719 млн грн більше, ніж за такий же період минулого рок. Про це повідомляє ГУ ДПС у Київській області.

Податківці деталізують суми податків у розрізі основних платежів до бюджету.

Зокрема, частка податку на додану вартість становить 49%. А це –2,4 млрд грн. Ця сума на 24% або 466 мільйонів гривень більше за показник такого ж періоду минулого року.

«Сплата податку на доходи фізичних осіб забезпечила надходження на суму більше 1 мільярда гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2019 року, темп приросту складає 10% або 99,1 млн грн. На обороноздатність країни від платників Київської області надійшло 285 мільйонів гривень, що на 6% або 15,2 млн грн більше», йдеться у повідомленні.

Також податківці зазначають, що підприємства регіону сплатили до бюджету 1,1 мільярда гривень податку на прибуток, таким чином, забезпечивши 15-відсоткове зростання порівняно з таким же показником 2019 року. У грошовому вимірі це –136,5 млн грн додаткових коштів для Держбюджету.