Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Як безкоштовно підготуватись до ЗНО з англійської


Через два місяці на платформі Prometheus стартує безоплатний онлайн-курс «Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями».

Платформа Prometheus надає можливість усім старшокласникам України підготуватися до ЗНО з англійської мови, не витрачаючи при цьому гроші на дорогі курси чи репетиторів. Звичайно ж, безоплатний онлайн-курс вимагатиме натомість системності й самодисципліни під час такої підготовки. Стартує курс через два місяці.

Насамперед курс «Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями» буде корисним для учнів 10-11 класів, які мають складати англійську мову під час зовнішнього незалежного оцінювання, та вступникам, що проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донеччини та Луганщини і і не мають змоги вивчати англійську мову за програмами Міністерства освіти і науки України.

«Слухачі курсу дізнаються більше про ЗНО, структуру тесту, особливості ЗНО з англійської мови; підготуються до аудіювання; навчаться правильно запам’ятовувати слова та використовувати мову. Викладач курсу – Ірина Піроженко – зверне увагу на найпоширеніші помилки, яких припускаються учні під час складання тесту, а також навчить долати хвилювання. Слід наголосити: курс побудовано таким чином, що він стане в нагоді усім охочим закріпити та поновити знання з англійської мови, а також учням 7-9 класів для самостійних занять чи підготовки до олімпіад», повідомляє Prometheus.

І пропонує реєструватися на курс за посиланням. А також – повідомити про «Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями» усім, кому він може знадобитися.