#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Windows 10 на базі Linux тепер реальність, а не плани

14.06.2019 Олена Стець 0

На конференції розробників Microsoft анонсувала вихід операційної системи Windows 10 на базі ядра Linux. Корпорація стримала своє слово, операційна система доступна для встановлення.

Windows 10 на базі Linux тепер реальність, а не плани

За рахунок інтеграції ОС Linux до Windows 10 зросла загальна продуктивність роботи системи, скоротилася кількість багів та помилок, а вся платформа стала працювати стабільніше. Більш того, користувачі отримали можливість запускати будь-які додатки, створені для Ubuntu, а це вагома перевага для усіх розробників. За допомогою такого рішення Microsoft зможе повернути до своєї операційної системи програмістів та системних адміністраторів, які обрали використання Linux основною операційною системою із-за її відмовостійкості, гнучкості, швидкості роботи та розумного використання системних ресурсів.

В даний час зустріти ядро ​​на базі Linux можна виключно в збірці 181917 (20H1), яка, поки що, доступна тільки для інсайдерів. Щоб встановити її потрібно приєднуватися до програми Windows Insider, а це можна зробити на офіційному сайті Microsoft.

Така глобальна модернізація дала можливість Windows 10 отримати приріст продуктивності, якщо подивитися на швидкість роботи усієї файлової системи. Ця перевага відчувається навіть у повсякденній роботі. Більше того, як стверджують розробники, якщо звернути увагу на операцію розпакування архівів, то десята «вінда» на базі Linux справляється з завданням в 10-20 разів швидше, за рахунок використання спеціальних алгоритмів.

Нова операційна система абсолютно точно виявиться популярною серед користувачів, тому що вона забезпечує більш високу продуктивність, а також значно підвищує загальну стабільність.