#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Спорт
Суспільство
Світ-суспільство

WADA позбавила Росію участі у всіх міжнародних змаганнях

10.12.2019 Руслан Семенець 0

 9 грудня, Міжнародна антидопінгова агенція (The World Anti-Doping Agency, WADA, ВАДА) на чотири роки позбавила Росію права брати участь в міжнародних змаганнях, в тому числі Олімпіадах і чемпіонатах світу.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ВАДА в Лозанні. Повідомляється, що рішення прийнято одноголосно, інформує 24tv.ua/sport.

Російські спортсмени зможуть взяти участь в Олімпійських іграх в Токіо-2020 та Пекіні-2022 лише під нейтральним прапором, як це було під час Пхончхані-2018. Відтак на цих турнірах не буде ні російської збірної, ні її прапора та гімну. Аналогічно і на Паралімпійських іграх 2020 та 2022 року.

Не допустять Росію і на Чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі. Також вони не виступлять на Універсіаді-2021 та Універсіаді-2023. А також на всіх інших чемпіонатах світу, які відбуваються кожного року чи через рік – з біатлону, легкої атлетики, шахів тощо.

Причиною для відсторонення стало розслідування за даними з бази Московської антидопінгової лабораторії, в якій містяться результати досліджень за 2012-2015 роки. Незалежні експерти встановили, що в базу вносилися зміни з метою приховати позитивні допінг-проби російських спортсменів.

Росія має 21 день, щоб оскаржити це рішення.