#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

Виявлені численні порушення в психіатричному закладі на Київщині

27.08.2019 Надiя Проценко 0

Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, що розташоване у смт Глеваха Васильківського району, вважається найбільшим закладом в Україні серед психіатричних і наркологічних лікувальних установ. Проте перевірка цього закладу прокуратурою Київської області свідчить про порушення прав осіб, які перебувають там.

Виявлені численні порушення в психіатричному закладі на Київщині

Зокрема, виявлено численні порушення прав осіб, до яких судом застосовано примусові заходи медичного характеру чи запобіжний захід у вигляді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають їх небезпечну поведінку. Працівники зазначеного комунального закладу допускають порушення вимог ст. 95 Кримінального кодексу України щодо несвоєчасного обстеження осіб з метою вирішення питання про продовження, зміну або припинення застосування до них примусових заходів медичного характеру. Крім того, не забезпечено належних умов для надання психіатричної допомоги хворим.

Також наразі не створено умови для застосування примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.
Усього на усунення виявлених порушень у цьому році прокуратурою вже внесено 6 вказівок, а до дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 працівників Обласного психіатрично-наркологічного медичного об’єднання.

Джерело: Прокуратура Київської області

Фото - КЗ КОР «ОПНМО»