Виступи колективів з Броварів на VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського
23 листопада 2019 року у Василькові на Київщині відбувся відбірковий обласний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78112433_2563552417063909_9077263721960570880_o.jpg)
Два зразкові хореографічні колективи Броварської міської дитячої школи мистецтв «Феєрія» ( керівник Анна Євтушенко, концертмейстер Олена Багмет ) та «Тріумф» ( керівник Анна Карась, концертмейстер Ганна Романюк ), взяли участь у фестивалі-конкурсі, про це йдеться на сторінці Відділу культури Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78295754_2563552430397241_5941490197727281152_o.jpg)
Зразковий хореографічний колектив «Феєрія» на фестиваль представив композиції в номінації «народна стилізація» - «Веснянка», « Вербова дощечка», «Летів пташок» , та в номінації «народний танець» - «Рачулі», «Голубка».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78952931_2563552227063928_2382151907910090752_o.jpg)
Зразковий хореографічний колектив «Тріумф» виконав дві композиції: «Два дубки» та «Українські візерунки».
За рішення журі, зразковий хореографічний колектив «Феєрія» з композицією «Вербова дощечка» продовжить змагатися у другому турі фестивалю-конкурсу.