Вишиванка як код української нації
Вишиванка, як код української нації. Щороку в третій четвер травня у всьому світі святкують День вишиванки. Люди одягають сорочки з орнаментом на знак єднання. Вишиванку творять з любов'ю, вкладаючи у кожен візерунок певний зміст, щирі думки і душу. І кожного року традиційне мистецтво креативні майстри доповнюють і сучасними технологіями. Чи знаєте ви, що тепер вишивку можно закодувати, підсвітити та навіть оживити?