#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишневе

Вишнівчанин одержав бронзу на IBO

27.07.2018 0 Альона Ткаченко 0

25 липня у Тегерані (Іран) завершилася 29 Міжнародна учнівська олімпіада з біології (IBO). Саме українські школярі одержали три медалі: 1 срібну та 2 бронзові. Серед них Трохимчук Роман, учень Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. 

Як зазначають у Міністерстві освіти та науки України, Міжнародна біологічна олімпіада (IBO) - це найвищий за рівнем складності етап олімпіади, і найвідповідальніший, бо учасники олімпіади не лише виборюють місця й медалі у особистому заліку, але й відстоюють честь країни. Вього у конкурсі взяли участь близько 300 школярів із 71 країни світу. Україну на олімпіаді  також представляли:

  • Ісакова Лада, гімназія № 109 імені Т.Г. Шевченка Києва - срібна медаль
  • Євтушок Владислав, Шепетівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Хмельницької області – бронзова медаль;
  • Ірина Поплевічева, гімназія № 287 Києва.
Для участі у Міжнародній біологічній олімпіаді відбирається команда з 4 переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка формується за результатами відбіркового туру. Високо професійні фахівці з різних напрямів біології – викладачі та співробітники ННЦ «Інститут біології та медицини» - вже понад 15 років є не лише активними учасниками відбіркового процесу, але й готують в стінах Інституту сформовану команду до міжнародних змагань. Всі учасники виконували теоретичні та практичні завдання, які включали ключові розділи біології: клітинна і молекулярна біологія, анатомія і фізіологія рослин, анатомія і фізіологія тварин і людини, етологія, генетика, еволюція, біосистематика. За їх результатами визначили місце кожного у загальному рейтингу.