Вишгород

Вишгородський спортсмен встановив новий рекорд України з плавання

Вихованець Вишгородської РК ДЮСШ Ростислав Крижанівський узяв нову «висоту».

Під час недавнього Чемпіонату України з плавання, який відбувся у місті Дніпро, було встановлено новий юніорський рекорд України. Його «автором» став вихованець Вишгородської РК ДЮСШ, майстер спорту, багаторазовий чемпіон та рекордсмена України Ростислав Крижанівський (2004 року народження).

Дистанцію 100 метрів брасом Ростислав подолав за 1.01.78. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де навчається спортсмен.

Вишгородці щиро вітають Ростислава Крижанівського та його тренера Геннадія Жданова.

До речі, це не єдиний рекорд талановитого плавця. Як раніше повідомляв «Погляд», 13-14 квітня у 2019 року в Швейцарії та Австрії одночасно відбувся престижний міжнародний турнір з плавання «Мультінейшнс», де Ростислав Крижанівський під час двох етапів змагань установив кілька рекордів: 100 м брасом – новий рекорд України і рекорд змагань. 200м брасом – новий рекорд змагань.

«Погляд» розповідав, що юні спортсменки із Яготина вибороли «золото» на фестивалі з художньої гімнастики.

Спортсмени Київщини показують високі результати: вибороли 90 медалей за січень-2021.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.