#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Позитивні історії

Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків»

18.12.2020 Косянчук Інна 0

Правоохоронці побували в гостях у вихованців дитбудинків та прийомних сімей.

Фото Вишгородського відділу поліції

Напередодні Дня святого Миколая співробітники Вишгородського відділу поліції ходили в гості – до дітей, які ростуть без рідних батьків.

«Сьогодні, 18 грудня, очільник Вишгородського відділу поліції та працівник ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей Вишгородської РДА завітали в дитячий будинок «Любисток», дитячий будинок сімейного типу, що в с. Старі Петрівці, та прийомну сім’ю у м. Вишгород», зауважує Вишгородський відділ поліції на своїй Фейсбук-сторінці, зазначаючи, що завітали, звичайно ж, із теплими привітаннями,  солодощами та дарунками.

Фото Вишгородського відділу поліції

Для дітвори подібні візити – не рідкість. То ж хлопчики і дівчатка як і і завжди, тепло зустріли поліцейських. Позитивні емоції від зустрічі отримали вісі – й дорослі, і діти.  

Фото Вишгородського відділу поліції
Фото Вишгородського відділу поліції
Фото Вишгородського відділу поліції

Як повідомляв «Погляд»,Вишгородська гімназія отримала подяку за рівень викладання англійської.

Також, за інформацією «Погляду», вишгородські червонохрестівці збирають музичні диски.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram

 

 

.