Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Вишгородщина: в Осещині демонтували бетонні блоки біля незаконного паркана


Сьогодні, 17 червня, біля прибережної зоні Десни поліція у відповідь на звернення народного депутата ліквідувала додаткові перешкоди людям до водойми.

Історія  з незрозумілим чином встановленим парканом біля Десни в Осещині набула продовження із знаком мінус.

«Погляд» уже повідомляв про те, що біля котеджного містечка, що будується на березі Десни, нещодавно з’явився паркан, який обмежив вільний доступ до водойми. Обурені люди почали писати про це у соцмережах. Відгукнулася народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, і повідомила про те, що Національна поліція внесла в реєстр кримінальних проваджень інформацію щодо загородження набережної Десни у зоні санітарної охорони водойми.

Журналісти «Погляду»  2 червня побували в Осещині, і побачили, що паркан загородив проїзд до берега. Тоді ж приїхала слідчо-оперативна група поліції і зафіксувала цей факт.

А продовженням історії стало "посилення" обмеження доступу людям до води. Ольга Василевська-Смаглюк повідомила: «Уздовж дороги загального користування до та на прибережній зоні р. Десна встановлено бетонні блоки, що ще більше обмежує доступ громадян до водойми. Зараз ми викликали поліцію та фіксуємо даний факт, який обов'язково буде додано до матеріалів відповідного кримінального провадження. Будемо робити усе можливе, аби блоки та паркан, які обмежують права громадян, були прибрані. Поліція повинна демонтувати бетонні блоки та долучити їх як речдок!»

Люди були здивовані й обурені «додатком» до паркана. «Таке враження, що господарі цього будівництва просто нахабно і цинічно насміхаються над законами України і над людьми. Після того як почалися обурення, вони поставили блоки, посилили охорону до 4 осіб зі зброєю і до насипу додали бетонні блоки. Ще й збираються рити канал, щоб ще більше незаконно захопити землі. Надіюсь, вони скоро наїдяться», - ось такий емоційний коментар залишив користувач Фейсбуку під постом Ольги Василевської-Смаглюк.

І от сьогодні, 17 червня, народний депутат поінформувала про те, що бетонні блоки демонтуються, і опублікувала фото цього демонтажу: «Прямо зараз у відповідь на моє звернення національна поліція виконує закон щодо доступу громадян до водойм».