#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Пригоди

Вишгородщина: школярці, що провалилася під кригу, допомогли поліцейські

25.01.2021 Кочкина Марина 0

До поліції звернулася небайдужа жінка та повідомила, що на території Київського водосховища дитина провалилася під кригу. Місцеві патрульні поліцейські невідкладно прибули на порятунок дівчинки.

фото з відкритих джерел

До приїзду поліцейських дівчинці вдалося самотужки вибратися з крижаної води на бетонну споруду біля маяка, повідомляє Вишгородський відділ поліції. Щоб дістатися на територію гідроелектростанції, де знаходилось дівча, поліцейським потрібно було отримати спеціальний дозвіл від працівників режимного об’єкту.

фото Вишгородський відділ поліції

Правоохоронці діяли оперативно, і вже за кілька хвилин дитина грілася в службовому автомобілі поліцейських. 11-річна школярка пояснила правоохоронцям, що відпросилася у мами погуляти набережною, доки та була в магазині. Після того, як поліцейські впевнилися, що здоров’ю дівчинки нічого не загрожує, її разом з мамою відвезли додому.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Києві собака провалився під кригу (відео).

Також ми повідомляли про екстремальні розваги обухівських школярів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.