Новини
Суспільство
Київщина-суспільство

Вирішено долю ще шести об’єктів «Укрбуду»

22.07.2020 Наталія Головаш 0

«Київміськбуд» прийняв житлові комплекси «Кирилівський гай», «Гвардійський», Freedом, Lake house, Twin house, Urban park.

Фото: jk-pektoral

За словами голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, найближчим часом планується прийняти всі об’єкти.

«У цього процесу - непроста передісторія. Спочатку, коли ми погоджувалися добудовувати, було розуміння, що і як робити. Але я не думав, що ми зіткнемося з такою великою кількістю перешкод: починаючи від замовників будівництва і закінчуючи причетними державними структурами. Через це час прийняття дещо затягнувся», - наводять слова Кушніра у повідомленні на сайті холдингу.

Наразі щодо більшої частини комплексів, які приймає «Київміськбуд», оформлення документів на фінальних стадіях. ДАБІ почала вводити об’єкти в експлуатацію. Так, у червні «Погляд» розповідав, що «Київміськбуд» оформив у ДАБІ сертифікати на перші дві секції ЖК «Пектораль», житлові комплекси «Сонячна Рів’єра» і «Новомостицький».

Кушнір також пояснив, що компанії вдалося налагодити співпрацю у частині підписання договорів з Міністерством оборони, на землях якого повинні будуватися три великих комплекси. За його словами, там - повне взаєморозуміння і конструктивна робота. Втім, ситуація навколо ЖК Art house залишається складною.

«Уже підписано основний договір по ЖК Urban Park, узгоджені з Міністерством умови угоди по ЖК «Оберіг-2». До остаточної передачі об’єктів необхідне виконання кількох технічних моментів, думаю, це не займе багато часу. Розуміючи, що цей процес запущений, ми приймаємо сьогоднішні шість комплексів. В цілому, я сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться фіналізувати етап передачі і прийняти всі заявлені об’єкти», – підкреслив Ігор Кушнір.

Загалом «Київміськбуд» вже прийняв 11 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», Freedом, Lake house, Twin house, Urban park.

Зауважимо, як повідомляв «Погляд», 17 червня 2020 року президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір прокоментував участь держави у добудові житлових комплексів «Укрбуду». За його словами, на добудову всіх житлових комплексів «Укрбуду» тоді не вистачало 2 млрд грн.