Новини
Україна
Україна-суспільство

Всі транспортні обмеження під час «карантину» контролюватиме поліція, – МВС


В межах заходів проти коронавірусу поліція буде контролювати громадський транспорт.

З 17 березня, згідно з постановою Кабінету Міністрів, в Україні обмежать пасажирські перевезення. Напередодні жорсткі заходи безпеки, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу, анонсував Президент.

Як повідомляє прес-служба МВС, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі одного з телеканалів повідомив, що контролювати всі транспортні обмеження буде поліція.

«У нас є для цього всі важелі. Ми попереджаємо всіх власників пасажирських перевезень, що вони зобов’язані працювати по закону», – сказав заступник міністра.

Також він зазначив, що обмежити рух громадського транспорту в Україні наразі необхідно для того, щоб зупинити розповсюдження вірусу.

«Найголовніше – це зупинити розповсюдження вірусу. Найбільш небезпечним місцем для зараження є громадський транспорт. Тому було прийняте важке рішення , але ми робимо це для того, щоб зупинити епідемію», – запевнив Антон Геращенко.

Нагадаємо, в постанові Кабміну йдеться про введення на обмеження чисельності пасажирів, які одночасно можуть перебувати у салонах міського громадського транспорту. У маршрутках, тролейбусах, автобусах та трамваях тепер може їздити по 10 людей максимум.

Читайте також - про що йдеться у законі про протидію коронавірусу, який 17 березня прийняла ВР.