Вперше: тренінг для держслужбовців від уряду разом з НАТО

Масштабні навчання у межах проєкту “Champions 100”, відбудуться для фахівців 52 українських інституцій
Найкращі фахівці НАТО та та України проведуть спеціалізований курс у межах Програми Україна-НАТО з професійного розвитку. Слухачами курсу стануть спеціалісти 52 українських інституцій пройдуть.
“Завдяки такому навчанню Україна матиме, образно кажучи, спецпідрозділ фахових євроатлантистів на державній службі. Це один з прагматичних кроків нашого Уряду, спрямований на реальне зближення України з НАТО, який суттєво підвищить ефективність взаємодії між нашою державою та Альянсом. За таких держслужбовців буде не соромно”, -зауважив віцепрем’єр-міністр Дмитро Кулеба.
Учасники тренінгу отимають важливі навички:
публічних виступів
аналітичного мислення
стратегічного планування
проектного менеджменту.
ДОВІДКА. Навчання відбудеться у межах проєкту “Champions 100”, який організовує Програма Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України (NATO-Ukraine Professional Development Programme) спільно з Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.
Джерело: Фейсбук-сторінка Офісу віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції