#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Футбол Київщини

Володар головного трофею — “Орлятко”: в Ірпені відбувся футбольний турнір пам’яті Володимира Брюховецького

08.04.2019 Ігор Швець 0

7 квітня в Ірпені на центральному міському стадіоні “Чемпіон” пройшов IX Меморіальний турнір пам’яті футболіста та тренера Володимира Брюховецького.

Цей захід став традиційним для нашого міста і фактично відкриває новий футбольний сезон. Свого часу його ініціювала дружина Брюховецького — Світлана.

На стадіоні зібралося багато випускників Ірпінської ДЮСШ, які займалися у відомих тренерів — Віктора Удалова та Валентина Лисова.

У турнірі взяли участь чотири аматорські команди — “Схід”, “Ветерани”, “Орлятко” (Ірпінь) та “Кимерка” (Гостомель).

Володарем головного трофею змагань стала команда “Орлятко”. У фіналі вона з рахунком 6:1 перемогла “Ветеранів”. Третє місце у “Сходу”, яка обіграла гостомельців — 6:2.

Кращим гравцем турніру визначили В’ячеслава Вашуленка. Також окремо оголосили і кращих у кожній з команд: Вадим Пахолюк (“Орлятко”), Григорій Дубко (“Кимерка”), Борис Сапоговський (“Ветерани”) та Валентин Брюховецький (“Схід”).

Наступного року чекаємо на ювілейний Х Меморіальний турнір пам’яті Володимира Брюховецького, на який зберуться не лише випускники ДЮСШ. Обіцяють, що приїде хтось із зірок українського футболу.