#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Водії продовжують керувати автомобілем вживаючи наркотики

19.08.2019 Оксана Кириленко 0

Бориспільські патрульні зупинили двох водіїв, які керували автомобілями під наркотиками.

Так перший водій автівки ВАЗ 21121 порушив ПДР. Під час спілкування з 32-річним водієм, правоохоронці помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Окрім того, провівши поверхневу перевірку, інспектори виявили згорток фольги з кристалоподібною речовиною, що, ймовірно, має психотропну дію, у правій кишені кофти.
Оскільки водій відмовився проходити освідування, чоловік отримав від патрульних протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння) та постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (керування особою, яка не має відповідних документів на право керування цим транспортним засобом). Також, охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин справи.

Пізніше бориспільські патрульні мали справу з водієм ВАЗ 21061, який мав ознаки, характерні для наркотичного сп’яніння. На додачу, водій та пасажир ВАЗівки чесно зізнались охоронцям порядку, що мають зелену речовину рослинного походження (за їхніми словами «Канабіс») для власного вжитку.
На місце пригоди прибула на виклик патрульних слідчо-оперативна група, а водій ще й отримав адмінматеріал за ч.1 ст.130 КУпАП (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння).

Патрульна поліція Київської області