Новини
Вишневе
Боярка
Надзвичайні новини
Аварії та ДТП

Водій маршрутки "вляпався" у ДТП без прав


3 травня водій маршрутного автобусу №720 сильно пошкодив легкову автівку та намагався "змитися" з місця ДТП. Поліцейські виявили у водія лише тимчасовий талон на водіння та дві аварії за останній місяць.

Про це розповіли постраждалі у соціальних мережах.

"Метрів за п’ятдесят до світлофору на Київській (Вишневе), з правого ряду, не вмикаючи сигнал повороту, прямо в нас в’їжджає маршрутка № 720, чіпляє дзеркало, робить величезні подряпини через двоє дверей ( вся права сторона), вириваючи шматки металу", - написала Юлія Апостолова, яка сиділа на пасажирському сидінні легкової автівки. Після цього інциденту водій намагався їхати далі, ігноруючи аварію.

Свідки ДТП та пасажири маршрутки все ж зупинили водія та викликали патруль. Правоохоронці виявили, що у водія немає прав. Лише тимчасовий талон, де вказано, що за останній місяць чоловік був винний у двох ДТП.

Маргарита Опанасюк, водій легкового автомобіля, розповіла, що цей інцидент так просто не залишить. "Сьогодні була в страховій. Суд буде, але мені не відомо коли. Скоріше за всього мене про суд повідомляти не будуть, бо протокол оформлений на водія, як винуватця. Мене тільки повідомить страхова, коли отримає рішення суду. Думаю звернутися в транспортну інспекцію, не знаю чи допоможе, але ж треба щоб і перевізник якось відповідав", - сказала постраждала.

"Погляд" звернувся до підприємства "АТН", яке обслуговує маршрут. Там підтвердили, що водій винен у ДТП і наразі чоловіка вже звільнили.