#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Технології

Власники iPhone самі ремонтуватимуть свої гаджети

17.11.2021

Компанія Apple почне продавати оригінальні комплектуючі та інструменти для самостійного ремонту.

Фото: pixabay.com

Нововведення планують запровадити з 2022 року, повідомляється на сайті компанії. Самостійний ремонт включатиме заміну акумулятора, екрану і камери iPhone. При цьому, якщо власник сам відремонтує гаджет, гарантія виробника не пропаде, якщо пристрій не буде пошкоджено під час ремонту.

Спочатку програму запустять у США, вже на початку наступного року. А з 2022 компанія продаватиме iPhone з комплектуючими по всьому світу.

Ще й надто, Apple  не збираються зупинятися лише на «ремонтних комплектах» для смартфонів. Згодом у продаж надійдуть деталі для ремонту комп'ютерів Mac з чіпами M1.

Поки список комплектуючих для самостійної заміни обмежений камерами, акумуляторами і екранами. У майбутньому кількість доступних запчастин збільшать.

Нагадаємо, в аеропорту «Бориспіль» викрито схему переміщення цінних девайсів через кордон під виглядом сміття. За результатами огляду літака, який прибув з Дубая – виявлено 85 девайсів марки Apple. Правоохоронці встановили - бортпровідники однієї з українських авіакомпаній ховали мобільні телефони в кейси з харчуванням, сміттєві пакети і в конструктивних особливостях салону літака.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.