Новини
Культура
Українка

Вкрали дзвін: у храмах Обухівщини почастішали випадки крадіжок


У селі Халеп'я, що входить до складу Української територіальної громади, з церкви, яку ще тільки будують, вкрали дзвін.

Про крадіжку з Халеп'янського храму повідомила у місцевій групі Тетяна Гончарук. Жінка просила селян долучитися до пошуку вкраденого дзвону.

фото Тетяна Гончарук

«На жаль, біда і пограбування не пройшли повз нашу церкву, що будується. Вкрали дзвін! Поліцію викликали, протокол складено. Хто може проїхати по пунктам купівлі металу в окрузі і допомогти з пошуками? Важлива будь-яка інформація і швидкість пошуку», - повідомила жінка.

капличка, село Витачів фото Погляд

Днями крадіжка сталася в іншому сусідньому мальовничому селі на березі Дніпра - Витачеві. Там із благодійних скриньок місцевої каплички, що є однією з візитівок села, невідомі вкрали усі гроші.

фото Погляд, місцеві жителі, що доглядають за капличкою

Як розповіли журналістам ІА "Погляд" місцеві жителі, усі пожертви з невеличкого храму йшли на утримання його споруди. Щороку вони фарбують храм та протирають від пилу усі ікони. Маленька дівчинка, яка була у храмі із родичем, гордо нам повідомила, що її тут хрестили.

фото Погляд

Мешканці Витачева не знають, кого й підозрювати. Кажуть, у лихі часи зробити це міг будь-хто. До поліції не зверталися. Замки ж на скриньках замінили, адже "гості", що не гребують красти в святинях, можуть повернутися знову.

фото Погляд

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що на Переяславщині відновили козацький храм.

Також ми розповідали, Топ-10 маршрутів: туристичні перлини Київщини від КОДА

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.