Новини
Україна

Військові медики повернулись зі Швеції після психологічної реабілітації (ВІДЕО)

Вони взяли участь у проєкті "Repower”. Його головна місія допомогти учасникам відновити сили для подальшого рятування сотні життів. В програмі курс психоемоційного відновлення, обмін досвідом з колегами, а також історичні лекції.

Командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту "оновлення" — REPOWER.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Як інформують у відомстві, під час зустрічі командувач встиг коротко обговорити з ними труднощі та проблеми, з якими стикається бойовий медик на полі бою, недоліками в логістичному забезпеченні.

Крім цього, він також вислухав ідеї та побажання, які, на їхній погляд, сприятимуть ефективному медичному забезпеченню, екстреній допомозі та евакуації.

Разом з командувачем військових зустрічали представники благодійного фонду "Оновлення" Марина Садикова, Дарина Кулинич, Катерина Сердюк, а також Олександр Перцовський — директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця".

Платформу REPOWER створено для відновлення ментального здоровʼя військових медиків. Це вже третій проєкт психологічної реабілітації українських військових медиків у Королівстві Швеція.

"Під час реалізації ініціативи використовувалися такі психологічні інтервенції, як рефлексія і обговорення, індивідуальні консультації, кризові інтервенції та техніки роботи з емоціями. Всі, без виключення, учасники відзначили зменшення стресу, покращення самопочуття, нормалізацію сну та відчутне збільшення енергії".

У межах проєкту психологічне відновлення та реабілітацію пройшли близько 250 військовослужбовців.

Організатори міжнародного проєкту REPOWER, зі свого боку, пообіцяли, що не збираються збавляти темп, і вже у квітні планується наступний візит військових медиків зі складових Сил оборони до Швеції.

Командувач також зауважив, що військові медики — це янголи, які рятують життя наших захисників та захисниць. У звʼязку із значним навантаженням на всіх етапах медичної евакуації вони потребують не лише ресурсної, але й психологічної підтримки.

"Саме тому, сьогодні Командування Медичних сил ЗС України працює в напрямку відновлення ментального здоров’я військових медиків на теренах України. Для цієї ініціативи зараз у тісній співпраці з МОЗ України визначаються заклади, які будуть спроможні та готові приймати наших військових медиків".

Нагадаємо, 31 січня, відбувся обмін полоненими, у результаті якого додому повернули ще 207 українських громадян.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.