Новини
Україна

Військова допомога від США: до України прибули ще два літаки (ВІДЕО)

До Києва надійшли боєприпаси та заряди до гранатометів.

В Україну прибули ще два літаки з військовою допомогою США. Вони доставили чергову партію військової допомоги для Збройних сил України.

Про це повідомляє посольство США в Україні.

"Сьогодні вранці до Києва прибули два літаки з американською допомогою швидкого розгортання, щоб посилити оборону України. Ця частина допомоги на $200 млн доларів – боєприпаси та заряди для гранатометів", – йдеться у повідомленні

Наразі країна прийняла вже 17 таких літаків. Два літаки доставили боєприпаси та заряди для гранатометів. Для яких саме типів озброєння призначені ці боєприпаси – не уточнили.

Нагадаємо, нещодавно в Україну також прилетіли два літаки із США. Вони доставили гранати та ракети для протитанкових комплексів "Джавелін" – всього близько 130 тонн військової допомоги. А Великобританія передала Україні військове спорядження, яким будуть укомплектовані підрозділи сил територіальної оборони.

Натомість Данія передумала надавати Україні військову допомогу. Ракети, які планувалося віддати українським військовим, виявилися надто старими.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.