#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Гостомель
Блоги

Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду

16.12.2021
Гостомельський селищний голова Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду для того, які розглядають справу його зятя Ростислава Скуратівського, який взяв хабар у 300000 доларів США.

Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду - зображення

Суд над зятем мера Гостомеля!

Виглядає так, що поки що Гостомельський селищний голова Прилипко знайшов можливість підкупити співробітників Київського апеляційного суду для того, щоб вони не оприлюднювали дату і час засідання по розгляду апеляційної скарги на затримання його зятя Ростислава Скуратівського, який у будівлі селищної ради взяв хабар у 300000 доларів США за земельні махінації щоб роздерибанити його між своєю родиною і тестем.

Загальна сума хабара мала бути вдвічі більша! Ось ця справа.

Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду - зображення

Злочинці хочуть щоб співробітник генпрокуратури не прийшов на дане засідання по надуманим причинам.

А судді зменшать на порядок розмір застави (зараз вона 14 мільйонів гривень). Тоді Скуратівський вийде на волю!

Вчора мені прийшлося з'явитися до суду і зв'язатися із його керівництвом по телефону не щоб висловити певні претензії.

Мене повідомили, що можливо інформація про судове засідання помилково не потрапило у базу даних і воно відбудеться 22 грудня 2021 року о 14:10. Суддя-доповідач Глиняний Віктор Петрович.

Непокоїтися є про що. Як мінім згадайте справу Корбана.

Сьогодні цю ситуацію виправлено. Дані про засідання з'явилися у системі.

Я запрошую всіх взяти участь у цьому засіданні, яке відбудеться за адресою м.Київ, Соломенська площа, 2а. Вимагатимемо у суду законного рішення, допоможемо прокуратурі відстояти рішення суду першої інстанції!

Першоджерело за посиланням.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.