Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду
![Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду - зображення](/storage/resized/lg/news/95207f0f-e18d-4517-a652-ddbab2c298a5/2130258c-1beb-4a7e-87b6-d2fd031d95d0.jpg)
Суд над зятем мера Гостомеля!
Виглядає так, що поки що Гостомельський селищний голова Прилипко знайшов можливість підкупити співробітників Київського апеляційного суду для того, щоб вони не оприлюднювали дату і час засідання по розгляду апеляційної скарги на затримання його зятя Ростислава Скуратівського, який у будівлі селищної ради взяв хабар у 300000 доларів США за земельні махінації щоб роздерибанити його між своєю родиною і тестем.
Загальна сума хабара мала бути вдвічі більша! Ось ця справа.
![Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду Віталій Купрій: Прилипко підкупив співробітників Київського апеляційного суду - зображення](/storage/resized/lg/news/95207f0f-e18d-4517-a652-ddbab2c298a5/3-335.jpeg)
Злочинці хочуть щоб співробітник генпрокуратури не прийшов на дане засідання по надуманим причинам.
А судді зменшать на порядок розмір застави (зараз вона 14 мільйонів гривень). Тоді Скуратівський вийде на волю!
Вчора мені прийшлося з'явитися до суду і зв'язатися із його керівництвом по телефону не щоб висловити певні претензії.
Мене повідомили, що можливо інформація про судове засідання помилково не потрапило у базу даних і воно відбудеться 22 грудня 2021 року о 14:10. Суддя-доповідач Глиняний Віктор Петрович.
Непокоїтися є про що. Як мінім згадайте справу Корбана.
Сьогодні цю ситуацію виправлено. Дані про засідання з'явилися у системі.
Я запрошую всіх взяти участь у цьому засіданні, яке відбудеться за адресою м.Київ, Соломенська площа, 2а. Вимагатимемо у суду законного рішення, допоможемо прокуратурі відстояти рішення суду першої інстанції!
Першоджерело за посиланням.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.
В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.