#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Кримінальні новини
Київ

Віталій Кличко звільнив заступника голови КМДА Володимира Слончака

27.04.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова Києва відреагував на побиття чиновником поліцейського, зауваживши, що нікого покривати не буде

«Я звільнив заступника голови КМДА Володимира Слончака. Думаю, ви бачили в новинах, що відбулося» - повідомив сьогодні, 27 квітня, Київський міський голова Віталій Кличко на брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

«Я не дозволю дискредитувати міську владу, і насамперед тим, хто її представляє. І вибачаюсь перед правоохоронцями, киянами за таку негідну поведінку заступника голови КМДА. Я не раз говорив ,що нікого покривати не буду. І Володимир Слончак повинен відповідати за свої вчинки за законом, як і кожен громадянин України», зазначив Кличко.

Як уже повідомляв «Погляд», учора, 26 квітня, Слончак накинувся з кулаками на інспектора патрульної поліції. Дебошира-чиновника затримали, а поліцейського госпіталізували із травмою.