Військові просять гаубицю 1931 р. для облаштування музею АТО
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1523.jpg)
Командування військової частини А3085, що розташована у селі Дівички звернулось до громади міста Переяслава-Хмельницького щодо передачі музейних експонатів САУ ИСУ-152, 203 мм гаубиця зразка 1931 р. Б-4, 76 мм гармата ЗИС-3 військовій частині А3085 з метою обладнання виставки музейних експонатів та будівництва меморіального комплексу, присвяченого загиблим військовослужбовцям у зоні АТО.
Переяслав-Хмельницька міська рада організовує громадські обговорення з цього приводу.
"Для вивчення думки громади запрошуємо взяти участь командування військової частини А3085, керівництво НІЕЗ «Переяслав» та небайдужих жителів міста у громадських обговореннях, які відбудуться 11 квітня 2019 року (четвер) о 15.00 годині у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/tehnika-1_page-0001.jpg)