#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Військові Повітряних Сил України відзначають своє свято та вшановують пам'ять побратимів

02.08.2020 Погляд

На 2 серпня цього року припадає День Повітряних Сил Збройних Сил України. Напередодні відбулися урочистості з нагоди, обмежені війною на Сході країни та карантином. Водночас військові вшановують пам'ять загиблих побратимів.

Свято традиційно відзначають у першу неділю серпня.

16 років тому, об’єднавши в собі могутній потенціал Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони, у складі вітчизняних Збройних Сил утворився новий вид – сучасні Повітряні Сили.

Військові зазначають, що за короткий термін Повітряні Сили суттєво покращили рівень справності озброєння.

Так, лише за перше півріччя 2020-го отримали та відновили майже 20 одиниць основних зразків озброєння та військової техніки, близько 10-ти одиниць техніки забезпечення.

Цього року в Повітряних Силах запланували понад 20 командно-штабних навчань, навчання з бойовими стрільбами зенітних ракетних комплексів та авіації.

На жаль, на війні на Сході України загинули більше 50-ти воїнів під час ведення бойових дій з російсько-окупаційними військами.

Символом героїзму та жертовності в новітній історії України стали імена Героїв України Костянтина Могилка та Дмитра Майбороди, кавалера ордена Богдана Хмельницького Олександра Бєлого.

А також захисників Донецького летовища – військовослужбовців зведеного загону, інших військових частин і підрозділів Повітряних Сил, які віддали своє життя за цілісність України.