Військова частина під Броварами відкриє свої двері для всіх бажаючих
29 липня 2020 року у військовій частині А3628, що біля Броварів, відбудеться День відкритих дверей. На гостини запрошують всіх бажаючих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/yzobrazhenye_viber_2020-07-22_15-52-51.jpg)
Як повідомили кореспонденту "Погляду" у в/ч А3628, під час заходу, який відбуватиметься на території частини та розпочнеться о 08:00, малеча та дорослі зможуть ближче познайомитися з військовою технікою, озброєнням та побутом військовослужбовців. Відвідувачі зможуть скуштувати смачну кашу з "польової кухні", також заплановані змагання на спортивних майданчиках частини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/yzobrazhenye_viber_2020-07-22_15-52-52.jpg)
Військова частина А3628 розташована на Броварському проспекті в напрямку міста Київ, відразу за зупинкою "Автошкола".
Захід вібдбуватиметься з дотриманням усіх карантинних вимог!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Screenshot_10-1.png)
Нагадаємо, що у Броварах відбулися легкоатлетичні змагання “Весняний ліс-2020”, які були заплановані на квітень та перенесені через карантинні заходи.