Україна
Головні новини

Відтепер у Дії можна подати заяву у Міжнародний реєстр збитків

Маєте Акт про обстеження від місцевої влади про зруйноване або пошкоджене житло? Допоможіть сформувати фундамент для отримання репарацій – подайте заяву до міжнародного Реєстру збитків у Дії.

Відтепер у Дії можна подати заяву у Міжнародний реєстр збитків - зображення
Фото - Getty Images

Відтепер у Дії можна подати заяву у Міжнародний реєстр збитків, якщо ваше майно постраждало від російської агресії і є наявний акт про обстеження від місцевої влади про зруйноване або пошкоджене житло.

Про це повідомляє Дія.

У Дії зазначають, що важливо, щоб кожен Акт про обстеження від місцевої влади потрапив до Реєстру. Так спільними зусиллями ми зафіксуємо реальні масштаби шкоди від російської агресії й пришвидшимо запуск компенсаційного механізму.

Покрокову інструкцію можна дізнатися за посиланням.

"Працюємо над розширенням Реєстру. Скоро всі власники зруйнованого чи пошкодженого житла по всій території України зможуть подати заяву в міжнародний Реєстр збитків у Дії", –

зауважили у Дії.

Нагадаємо, під час конференції "Відновлення справедливості для України" у Гаазі оголосили про офіційний запуск Міжнародного реєстру збитків, заподіяних українцям війною, яку розв'язала Росія. Подати заяву на відшкодування можна через "Дію". За першу годину функціонування Реєстру збитків від агресії РФ заявки на компенсацію подали 18 українців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.