#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Світ-суспільство
За кордоном

Відтепер азіатський слон, ягуар і гірський козел – під міжнародним захистом

24.02.2020 Бобрик Юлія 0

Азіатський слон, ягуар і гірський козел – серед 10 нових видів, які поповнили список Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин.

Як повідомляють в ООН, таке рішення було прийнято під час тринадцятої наради Конференції сторін Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин, яке завершило свою роботу в суботу на минулому тижні в місті Гандінагар, Індія.

У Додатку I Конвенції, що передбачає найсуворіші заходи захисту, крім азіатського слона, ягуара, індійської великий дрохви, включені також бородата мала дрохва, стрепета, антіподовий альбатрос і довгокрилі акула.

Уріа, різновид гірського козла, і дві акули додані в менш суворий список – в Додаток II мігруючих видів, захист і збереження яких вимагають розширення міжнародного співробітництва.

За результатами наради було прийнято Гандінагарска декларація щодо захисту всіх диких тварин і місць їх проживання. Її підтримали представники 130 країн.