Новини
Україна
Україна-суспільство

Відсьогодні українські підлітки зможуть отримати гроші за вакцинацію

Відповідну постанову минулого тижня ухвалили на засіданні уряду.

Відсьогодні українські підлітки зможуть отримати гроші за вакцинацію - зображення

З 7 лютого підлітки віком від 14 до 18 років зможуть отримати тисячу гривень за щеплення проти коронавірусу. Відсьогодні набула чинності відповідна постанова Кабміну, яка розширює дію державної програми "єПідтримка".

Як повідомляв "Погляд", підлітки зможуть витратити 1000 гривень за вакцинацію на позашкільну освіту,  відвідування курсів, гуртків та репетиторів, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Нагадаємо, алгоритм оформлення виплат наступний:

·        Оформте спеціальну картку "єПідтримка" в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. В онлайн-банкінгу картку можна отримати за 1 хв.

·        Завантажте застосунок "Дія" або оновіть його до останньої версії в PlayMarket або AppStore.

·        Переконайтеся, що у вас є "зелений" COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікати, отримані на порталі "Дія", чи паперові від сімейного лікаря, не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертифікат у застосунку "Дія" зараз можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

·        Зайдіть у розділ "Послуги" та знайдіть "єПідтримку".

·        Надішліть заяву на отримання коштів.

·        Виберіть для виплати картку "єПідтримка".

·        Очікуйте на зарахування коштів.

Нагадаємо, 1000 грн необхідно буде використати протягом 4 місяців після дня надходження коштів. У разі невикористання сума буде повернена державі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.