#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Тисяча гривень від Зеленського матиме термін використання (ВІДЕО)

01.12.2021 17
Виплати за вакцинацію матимуть обмежений термін дії.

Про це розповіла заступниця міністра розвитку економіки Ірина Новікова.

За її словами, 1000 грн необхідно буде використати протягом 4 місяців після дня надходження коштів. У разі невикористання сума буде повернена державі.

Взяти участь у програмі можна буде через портал державних послуг «Дія». Пізніше обіцяють розробити альтернативний механізм нарахування для громадян, що не мають доступу до порталу «Дія».

«Важливо – якщо ви вакциновані, краще вже згенерувати сертифікати про вакцинацію, не чекати старту програми. Учаснику програми буде відкриватись віртуальний рахунок. Віртуальні рахунки – безкоштовні, комісій за обслуговування не буде», – повідомляє Ірина Новікова.

Зазначимо, що виплати отримають усі повнолітні громадяни України, які мають повний  курс вакцинації, незалежно від того, коли вони робили такі щеплення.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, коли вакцинованим українцям виплатять по тисячі гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.