Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-04-01_12-49-29.jpg)
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
У Бучанській міські раді показали страви для учнів ліцею №5, вперше приготовані за межами шкільної їдальні. У меню на сьогодні, 1 квітня, були сочевичний суп-пюре, гречана каша з чебрецем, рибні котлети, салат із капустою та морквою, бутерброд із сиром, яблуко.
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-04-01_12-49-28.jpg)
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-04-01_12-49-26.jpg)
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-04-01_12-49-30.jpg)
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-04-01_12-49-31.jpg)
Наразі фабрика-кухня "ГотуЇмо" постачає харчі для дітей із чотирьох навчальних закладів Бучанської громади.
Нині фабрика-кухня готується поставляти харчування до інших навчальних закладів Бучанської громади, тож незабаром усі школярі зможуть спробувати нове меню, зазначили у міській раді.
Нагадаємо, з 11 березня, у Бучі почала працювати фабрика-кухня.
Також, нещодавно перша леді відвідавла фабрику-кухню в Бучі. Олена Зеленська разом із представниками виконавчої влади та міжнародними партнерами реформи шкільного харчування занурились у технологічні процеси приготування страв, щоб на власному досвіді переконатися в ефективності цього нового для України формату.
![Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади Відсьогодні Фабрика-кухня почала забезпечувати смачними обідами ще один навчальний заклад Бучанської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9bb41e71-8f68-4ae9-a209-fb02ea1adfa1/photo_2024-03-30_19-28-03 (1).jpg)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.