Відпочинок, подорожі та екскурсії для дітей Бучанської громади (ФОТО)

Про це повідомили у Бучанській міській раді.
23 квітня розпочався прийом заяв на оздоровлення та відпочинок, туристично-екскурсійні та культурно-освітні подорожі дітей.
У 2025 році будуть охоплені діти з наступних соціально-вразливих категорій:
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на обліку відділу служби (рішення/розпорядження про встановлення статусу);
діти, членів сімей загиблих/померлих Захисників і Захисниць України (посвідчення ЧСЗ/ЧСП);
діти, один ізбатьків яких загинув (помер), пропав безвісти під час окупації військами рф території Бучанської громади (копія свідоцтва про смерть);
діти осіб зінвалідністю внаслідок війни, осіб, визнаних учасниками бойових дій (посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни/УБД, довідка про безпосередню участь убойових діях, згідно додатку 6 постанови КМУ від 22.08.2023 №887).
У разі наявності вільних путівок вони першочергово надаватимуться дітям із числа соціально-вразливих, чиї заяви не були задоволені у 2024 році.
Необхідні документи (оригінал і копія):
паспорт та ІПН законного представника;
свідоцтво про народження та ІПН дитини;
закордонний паспорт дитини;
документ про статус дитини;
витяг з реєстру громади.
Місце реєстрації законного представника дитини та самої дитини має бути у Бучанській громаді.
Прийом заяв та документів відбувається у м. Буча, б-р. Б. Хмельницького, 5/5-А (відділ служби у справах дітей, І поверх, стіл №10). Жителі населених пунктів громади звертаються до ЦНАПу свого старостату.
За графіком:
вівторок, четвер: з 13.00 до 16.00;
середа, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.
Телефон для довідок:
0459748312
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.