Відголоски трагедії: чи потрібні в Центральному парку Ірпеня дерев'яні скульптури?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-03-11_14-32-42.jpg)
Кілька днів тому, 8 березня, у Запоріжжі померла 10-річна дівчинка, на яку впала дерев'яна скульптура. У зв'язку з цим в Україні знову заговорили про безпечність та необхідність подібних конструкцій.
Не виключенням став Ірпінь. Цю тему підняли зокрема у місцевому пабліку "Ірпінь Kids".
"Дорогі батьки, що гуляють з дітьми в Центральному парку. Ми з подругами хочемо ініціювати демонтаж дерев'яних статуй (які взагалі дивні за своїм виглядом), потенційно небезпечних для здоров'я і життя дітей. Нам завжди подібні важкі, сумнівно закріплені брили здавалися небезпечними, а після цієї новини ми переконалися, що побоювання не марні. Ми напишемо звернення в мерію і почнемо збір підписів, якщо хтось розділяє нашу позицію і може посприяти і підписати - будь ласка, допомагайте", - написала Лара Тюльпанова.
Під постом зібралося чимало коментарів. Багато батьків висловилося проти демонтажу скульптур, тому автор написала: "Я закриваю цю тему, мені зрозуміло тепер ще сильніше, чому ми живемо в такій країні, де життя дитини коштує менше, ніж дерев'яна статуя".
А як ви вважаєте - чи потрібні ці брили в ірпінському Центральному парку? Пишіть у коментарях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/ptap.jpg)